מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 0 וילות בגפן

וילות בגפן

המושב גפן נמצא בין הערים קריית מלאכי ובית שמש והוא שייך למועצה אזורית מטה יהודה. מבחינה גיאוגרפית, האזור שבו שוכן מושב גפן נקרא חבל עדולם על שם העיר הקדומה. כל אלו יחד הופכים את המושב גפן לנקודת ציון מרשימה בהיסטוריה הארוכה של ארץ ישראל ולמוקד משיכה תיירותי מהמעלה הראשונה. לזה יש להוסיף את הדור החדש של וילות בגפן ואת המענה שהן מספקות לצרכים של קהל יעד מגוון.
הראשונים להרוויח מהווילות שבנויות כיום במושב גפן הם בעלי משפחות והורים לילדים. זה קהל יעד ספציפי שמחפש כל הזמן אחר מקומות חדשים לטייל ולבקר בהם, בלי לוותר על תנאי לינה נוחים ועל שקט ושלווה. עבור הורים לילדים ניתן לרכז את כל היתרונות הללו תחת קורת גג אחת רק במושבים כמו גפן בכלל ובווילות מפוארות להשכרה בפרט.
עוד קהל היעד שנהנה מהאקסקלוסיביות של מושב גפן ומהקרבה שלו לנקודות עניין הם תיירים מחו"ל. כאן הדגש הוא על המיקום הספציפי של וילה בגפן ועל האלטרנטיבה שהיא מעמידה מול בתי המלון המסורתיים, כמו גם על המחירים הזולים שבהם ניתן להשיג אותה.


זוגות מתיישבים בגפן – ואיתם גם נופשים צעירים
לא רבים מזהים את המגמה הדמוגרפית של מעבר זוגות צעירים למושב גפן. אותם זוגות צעירים יודעים שרק במושב כמו גפן הם יכולים מצד אחד להישאר קרובים למחוז ירושלים, אך מצד שני לקבל שקט ושלווה שאין בשאר המושבים של המועצה האזורית מטה יהודה. חוץ מזה, הגירה חיובית למושב גפן מביאה איתה גם זוגות צעירים לחופשות.
כיום יש המון וילות במושב גפן שפונות ספציפית לבני זוג צעירים. הם יודעים לנצל היטב את המיקום של גפן ורבים בוחרים במושב הזה כדי להציע נישואין, לחגוג ימי אהבה או סתם לרענן את השגרה השוחקת.


למה להזמין וילות בגפן באתר וילה קלאס?
אנחנו בוילה קלאס גאים לרכז את המידע על גפן באתר אחד. בנוסף, הווילות המפוארות שלנו מאובזרות ברמה של סוויטות בבתי מלון אך המחירים שלהן נמוכים בעשרות אחוזים.