מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 1 וילות בכפר שמאי

וילות בכפר שמאי

כפר שמאי הוא מושב שנמצא באזור הצפון ובסמוך לעיר צפת. למרות שהוא שייך למועצה אזורית מרום הגליל, רבים רואים בכפר שמאי אתר תיירות ייחודי. הסיבה לכך קשורה קודם כל למיקום הנוח של כפר שמאי על כביש 85. כתוצאה מהמיקום על כביש 85, כפר שמאי מקל על הגישה לעכו מצד אחד ולצפת מצד שני. כל אלו הופכים את כפר שמאי למושב שבו ניתן להתמקם כדי לטייל בכל רחבי אזור הצפון ועל מנת לחסוך זמן וכסף.
מלבד האמור לעיל, כפר שמאי זוכה להצלחה בתחום של אירוח כפרי גם בגלל הווילות שיש בתוכו. וילות בכפר שמאי הן כיום הפתרון האולטימטיבי עבור מי שרוצה לישון במושב ולהרגיש כמו בסוויטה של בית מלון. כל וילה מאובזרת בקפידה על ידי הבעלים, מעוצבת על ידי אנשי מקצוע ומתוחזקת על ידי נותני שירותים. כתוצאה מכך, הווילות מתאימות גם לבעלי משפחות עם ילדים וכמובן שאפשר ליהנות בהן בקלות עם בני זוג או קבוצת חברים.


כפר שמאי – אירוע כמו שתמיד רצית
וילה בכפר שמאי יכולה לשמש גם לטובת הפקת אירועים. במקום להסתפק בגני האירועים הרגילים של אזור הדרום, המרכז או הצפון, ניתן להרים את הרף עם וילות אקסקלוסיביות. בכפר שמאי יש וילות קטנות וגדולות וניתן להתאים את מספר המוזמנים לאופי האירוע הרצוי. אפשרות אחרת היא להתייעץ עם תושבי כפר שמאי עצמם ולקבל מהם המלצות לגבי התקופה המתאימה לעריכת אירועים.
בכל מקרה, כפר שמאי הוא בין המקומות היחידים בארץ שבהם ניתן להפיק אירוע מהחלומות בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. ניתן למצוא וילות מפוארות גם בתקציב יחסית נמוך ולהביא אליהן שירותי קייטרינג, תאורה ועוד. בעלי האירועים מצביעים ברגליים כאשר הם בוחרים בכפר שמאי והראשונים להרוויח מזה הם האורחים והמוזמנים.


למה להזמין וילות בכפר שמאי באתר וילה קלאס?
כדאי גם לכם להזמין וילות באתר וילה קלאס ולשלב בין חיסכון בזמן לבין חיסכון בהוצאות. האתר שלנו מאובטח לפי סטנדרטים מחמירים ואנו מציעים לכם מידע עדכני מסביב לשעון על כל הווילות השוות