מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

אחוזת דניאל

אחוזת דניאל

אחוזת דניאל וילת נופש בצפון
לו רק הייתי יכולה להעביר אליכם מתוך הדף את התחושות והחוויה מהביקור שלי בווילה דניאל, הייתם יכולים אולי להבין במקצת למה הווילה הזו, קיבלה אצלנו דירוג גבוה ולא רק בשל היותה יפהפייה אמיתית, אלא שבעליה, הם מאחרים מופלאים שכל מבוקשם הוא, לתת דרור אמיתי לחגיגה הפרטית שלכם. זה אולי אחד מיני עשרות ערכי המוסף שלה… סקרנים לדעת עליה עוד?! יש לכם סיבה!

הווילה:
הדרך אל הווילה הממוקמת במושב אלקוש, רצופה נופים ירוקים וזה לא נגמר עד שאתם מגיעים אל הדלת, הוילה חבויה בחורש טבעי, במיקום כמעט סוריאליסטי שבו אתה מרגיש מרוחק מכל מה שמזכיר את השגרה, לא כבישים ולא מכוניות, רק טבע ופינוקים שאתם כבר מחכים להתפנק בהם - ספא מחומם ענק, עם מים צלולים ומערכת זרמים איכותית, בריכת שחייה שמחכה בראש גרם המדרגות ומגלה נוף שבלילה נראה כמו ים של כוכבים, אבזור מושלם בחוץ ובפנים.

הווילה כוללת חדר אוכל מרווח, מטבח מבריק ומצויד בכל מה שנחוץ לבישול והגשה, חדר רחצה וחדר שירותים,3 חדרי שינה גדולים, כלי מיטה איכותיים, טרקלין רחב ידיים, מערכות ישיבה מפנקות ומסכים חכמים עם חיבור לנטפליקס וכבלים.

כדאי לדעת:
כאמור, הווילה ממוקמת במושב אלקוש, שבגליל המערבי בצפון, באזור שקט ופסטורליהאירוח בווילה מתאים לקבוצות, זוגות, משפחות עד 12 איש.

לרשותכם חניה פרטית וצמודה לווילה.

מבצעי אמצע שבוע


"לא עודכן מבצע באמצע שבוע"

מבצעי סוף שבוע


"לא עודכן מבצע בסוף שבוע"

מפת הגעה