מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 4 וילות ביערה

וילות ביערה

המושב יערה שקרוי על שם יערות הגליל שסמוכים אליו חייב להיות חלק בלתי נפרד מכל רשימת טיולים של משפחות בישראל. המושב עצמו שוכן בליבו של הגליל המערבי, הוא משתייך למועצה אזורית מעלה יוסף וממנו קל מאוד להגיע למגוון רחב של אטרקציות, פעילויות ושמורות טבע. מעבר לכך, בתוך המושב יש כיום וילות מפוארות שאותן ניתן להשכיר לחופשות או לאירועים.
כל וילה ביערה מאובזרת ברמה גבוהה ומושכרת יחד עם ריהוט מלא. מבחינת אנשים שמגיעים לחופש, זה פתרון הלינה המשתלם ביותר ולעיתים גם היחיד. אפשר להזמין וילות ביערה בהתראה קצרה או רחוקה, להגיע אליהן עם חברים ומשפחה ולבלות זמן איכות משותף עם הילדים. אופציה אחרת היא לשכור את הווילות לצרכי לינה בלבד ולהתפנק בשעות הלילה, אך לצאת לטיול באזור מיד כאשר עולה השמש.
כמו כן, המון וילות שמתוחזקות על ידי תושבי יערה מיועדות דווקא לאירועים פרטיים ועסקיים. כאן הדגש הוא על תכנון של הווילה כך שניתן יהיה לארח בה קרובים ומוזמנים. האירועים הפרטיים העיקריים שמתקיימים בווילות כוללים למשל חתונות, בר מצווה וברית מילה, בעוד בקטגוריית האירועים העסקיים אפשר לקיים ימי גיבוש, ימי כיף והרמת כוסית.


טיפים לתכנון חופשה בוילה ביערה
תכנון נכון של חופשה ביערה הוא תנאי לניצול היתרונות של אזור הצפון. בשלב הראשון כדאי להתאים את אופי החופשה לקהל היעד, כי בני זוג צעירים למשל יחפשו אטרקציות אחרות בהשוואה לבעלי משפחות עם ילדים קטנים. בשלב השני ניתן להיכנס לעובי הקורה, לקבל המלצות מחברים ואולי גם לראות תמונות של 2-3 וילות שונות.
עוד טיפ חשוב לתכנון של חופשה מוצלחת ביערה הוא לנסוע עם הרכב כדי להכיר את האזור. כך למשל מגלים שבמרחק נסיעה קצר נמצאת העיר נהריה, ושבנסיעה לכיוון מזרח ניתן להגיע לצפת. אם מחפשים מקומות קרובים, אפשר גם לעצור לטיול קצר במערת קשת.למה להזמין וילות ביערה באתר וילה קלאס?
באתר וילה קלאס יספקו לכם מידע עדכני על מקומות ביערה והסביבה. אנו מזמינים אתכם להשתמש באתר להזמנת וילות במחיר משתלם ואטרקטיבי.