מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 0 וילות בנטועה

וילות בנטועה

המושב נטועה נמצא באזור הצפון ושייך למועצה האזורית מעלה יוסף. מבחינת נתונים, נטועה הוא מושב גבוה יחסית בגובה של 690 מטר מעל פני הים ולכן יש ממנו נקודות תצפית מרהיבות לכל אזור הגבול בין ישראל ללבנון. בנוסף, היישוב מונה קרוב לכמה עשרות משפחות בלבד ומאז הקמתו באמצע שנות ה-60 של המאה הקודמת הוא הספיק להתבסס באמצעות שטחי חקלאות, מרעה ותיירות.
עם זאת, תחום התיירות הוא ללא ספק המתפתח ביותר במושב נטועה ובשאר היישובים הקהילתיים שנמצאים באזור. הסיבה לכך קשורה במידה רבה לאטרקטיביות של וילות בנטועה וליתרון שלהן על פני פתרונות לינה אלטרנטיביים. חוץ מזה, חלק מהווילות שיש במושב נטועה גם מתאימות לאירועים מיוחדים, לצילומים ולהפקות.


למה אנשים מעדיפים לשכור וילה ולא מלון?
מושב נטועה מספק דוגמא מושלמת ליתרונות של השכרת וילות על פני לינה באזור הצפון. קודם כל, צריך להקדים ולהזכיר שאזור הצפון הוא בין האזורים המתוירים בישראל. כתוצאה מכך יש ביקוש גבוה למגורים באזור הצפון אבל מעט בתי מלון. כמו כן, בתי המלון הקיימים נוטים להיות יקרים ורובם לא מספקים את המענה המתאים עבור קהל היעד והלקוחות.
מן העבר השני, וילה בנטועה מציעה תנאים מושלמים לחופשה זוגית או משפחתית אבל במחירים הרבה יותר נמוכים. הווילות מתוחזקות ברמה גבוהה, יש בהן אבזור מלא וחלקן מגיעות עם ריהוט. אנשים שמגיעים להתארח בווילה לא צריכים להביא איתם כלום מלבד מצב רוח חיובי, ויש גם אירועים שנערכים בהן לכבוד מוזמנים מהגזר העסקי.
במילים אחרות, אנשים מעדיפים לשכור וילה במושב אקזוטי כמו נטועה כי זה זול ומשתלם להם בהשוואה לבית מלון. במקביל, הווילות עצמן מציעות תנאי אירוח אקסקלוסיביים שאין לבתי המלון באזור הצפון או בכלל.


למה להזמין וילות בנטועה באתר וילה קלאס?
אתר וילה קלאס הוקם בדיוק בשביל האנשים שרוצים לנצל את היתרונות של השכרת וילות ולטייל בצפון בראש שקט. באתר תמצאו פרטים מעודכנים על וילות בכל רחבי הארץ ותוכלו להשוות ביניהן בלי לקום מהכיס – אבל עם חיסכון משמעותי בהוצאות, בזמן ובאנרגיות