מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

המומלצים שלנו

איך לבחור וילה ?

איך לבחור וילה ?

איך לבחור וילה ?

חיפוש תוצאות באינטרנט למילה 'וילה' תפרוש לפניכם מגוון אינסופי כמעט של וילות ממקומות שונים, ברמות שונות, עם מפרטים מגוונים ומיוחדים בלי סוף. לברור מתוך אסופת הוילות המכובדת הקיימת ביישובים ברחבי הארץ הינה משימה לא קלה, אולם קיימים מספר קריטריונים שיהפכו את הבחירה, לפשוטה יותר, והכי חשוב, לכזו שתהיו מרוצים ממנה.

מי אנחנו? אם אתם נוסעים לוילה כמשפחה, או בקבוצה של מספר משפחות, כדאי יהיה לכם לבדוק האם קיימים במתחם הוילות אטרקציות שיעניינו ילדים בעוד אתם קוראים ספר טוב תחת עץ הזית שבחצר. האם קיימת בריכה משותפת, מתקנים לעשיית ברביקיו, וחצר מספיק רחבה למשחקים. קיימות וילות הנמצאות ביישובים בהם קיימות פינות חי, שגם יכולות לעניין את הילדים. אם אתם נוסעים לחופשה רומנטית הסיפור הוא אחר לגמרי. במצב זה וודאי תעדיפו מקום בו לא קיימות וילות רבות, וכי המרחב בין וילה אחת לשניה גדול. כמו כן, ג'קוזי רחב ידיים, עם נוף, יכול להוות מרכיב חשוב באווירה הרומנטית. קיימות וילות המיועדות לזוגות בלבד, ובעליהם מציינים עובדה זו באתרי האינטרנט השונים.

לאן אנחנו נוסעים? בכל חבל ארץ יפיפה בו תבחרו, באם רצונכם הוא לטייל באיזור, עדיף יהיה לכם לבחור וילה הנמצאת ביישוב ממנו הנסיעות לאתרי התיירות המרכזיים באיזור, לא רחוקים מאוד, ואף נחמד יהיה כי יהיה מסלול חביב לבלות בו באופן רגלי מהוילה עצמו. את מידע זה יוכלו לספק לכם בעלי הוילות, והמפות הטובות הקיימות לשבילי טיול בארץ. אם חפצתם בבידוד ומנוחה בחלקת האלוהים הקטנה שלכם, דווקא יהיה עדיף להמנע מלבחור וילה ביישוב מרכזי מבחינה תיירותית, ולהקדיש לריחוק את מלוא תשומת הלב. כדאי יהיה לכם לבדוק במקרה זה האם מוגשות ארוחות לאורחי הוילה, או האם קיימות מסעדות בהן ניתן לאכול או להזמין בסביבה.

מהו הסגנון שלנו? קיימים סגנונות רבים ומקוריים המוצעים לאורחים בוילות השונות. מומלץ לבחון את התמונות המוצעות באתרי האינטרנט השונים על ידי בעלי הוילות, ולבחור איזה סגנון "עושה לכם את זה". אם חשובה לכם השמירה על הסביבה, אף תמצאו וילות אקולוגיות, אשר פועלות באופן אקולוגי ברמות שונות.

מפרט הוילה ושירותים: בוילות רבות קיים מפרט עשיר: טלוויזיה, DVD, מערכת סטריאו, מטבח מאובזר, ג'קוזי ספא גדול, ארוחות ביתיות המוגשות לוילה, בריכה, טיפולי ספא. בדקו אילו ממרכיבי המפרט החשובים לכם, אכן מצויין בוילה.

המלצות: לאחר שמיינתם את הקריטריונים לבחירת הוילה, זהו הזמן לקחת בחשבון את דעתם של אורחי העבר בה. כמות ההמלצות הנכתבת ברשת היא גדולה מאוד, רק שימו לב לבדוק גם באתרים אשר לא ממומנים על ידי בעלי הוילות, על מנת להחשף גם לביקורת שלילית אם קיימת כזו. ולמען התרומה השווה לחברה, אתם מוזמנים בתום החופשה שלכם, להוסיף את חוות דעתכם גם כן על אותה וילה שבה התארחתם.

מהו התקציב שלנו, ומתי אנחנו נוסעים? כמו מגוון הוילות הגדול, כך גם המחיר שכל אחת מהן גובה הוא שונה ומגוון, ולרוב תלוי ברמת ההשקעה בעיצוב הוילה ובמפרטה הפנימי. מחירי הוילה משתנים לפי עונות השנה, ונעים בממוצע מ 2000 ש"ח ללילה, ועד 8000 ש"ח. המחירים נמוכים יותר בעונת החורף, וגבוהים יותר בעונת הקיץ והחגים. עובדה זו יכולה להוות הזדמנות לבלות בוילה ברמה גבוהה במחיר נמוך יחסית, אם בוחרים בעונת החורף המקסימה בארצנו. אם תבחרו בכך, בדקו האם קיים אמצעי חימום מפנק בוילה. בעונת הקיץ קיימת תפוסה כמעט מלאה לאורך כל התקופה, לכן בתכנון החופשה, הזמינו כמה שיותר מוקדם, כדי שייגדל סיכוייכם לשהות בוילה בה חפצתם.

שתהיה לכם חופשה מהנה ומוצלחת!


חדרים לפי שעה בצפון

איך לבחור וילה ?

אולי יעניין אתכם גם...