מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 1 וילות בדלתון

וילות בדלתון

המושב דלתון שייך למועצה אזורית מרום הגליל ובמקור הוא הוקם על ידי עולים מהעיר טריפולי בלוב. עם זאת, ההיסטוריה של המושב דלתון מגיעה עד תקופת המשנה והתלמוד וכמעט מאז ומעולם עסקו תושביו בחקלאות ובגידול גפנים. מנגד, כיום כלכלת המושב מבוססת ברובה על אירוח כפרי ובעיקר על האפשרות של השכרת וילות וצימרים.
השכרת וילות היא הדרך הטובה ביותר ליהנות ממה שיש למושב דלתון להציע לתיירים מהארץ ומחו"ל. קודם כל, הווילות גדולות מאוד בהשוואה לצימרים והתנאים בתוכן הן ברמה של סוויטה בבית מלון. בניגוד לצימרים שמגבילים את האורחים מבחינת פעילויות פנאי ואירוח, הווילות מעניקות פרטיות מלאה וגמישות בתכנון החופשה.
שנית, וילות בדלתות מעוצבות לפי סגנון מודרני ולכן כל מטר בהן מנוצל היטב. המשמעות מבחינת הלקוחות היא תמורה טובה יותר למחיר שמושקע בחופשה ולהוצאה הכספית. במילים אחרות, תיירים מהארץ ומחו"ל שרוצים ללכת על בטוח צריכים לתת עדיפות לאפשרות של השכרת וילות בכלל ושל לינה במושב דלתון בפרט.


מה היתרונות של וילות בדלתון?
את הערך המוסף של השכרת וילה בדלתון ניתן גם לבחון בהקשר של אירועים ופעילויות סביב המושב. לא רבים זוכרים זאת, אך המושב דלתון נמצא ליד שקע הבזלת ואגם דלתון וצפונית אליו ניתן למצוא את פארק תעשיות רמת דלתון. כמו כן, חובבי יין מעדיפים להגיע לדלתון בגלל מפעלים כמו יקב דלתון וזה עוד לפני שמזכירים את הערך הדתי שלו בזכות קברו של רבי אליהו הכהן גאון. מהמושב דלתון יש גישה נוחה לכבישים המהירים של אזור הצפון ולכל נקודות העניין המרכזיות של הגליל. אפשר להשתמש באחת הווילות במושב כנקודת מוצא לטיולי כוכב ורבים מגיעים אליו רק בגלל האקלים הנוח והממוזג.


למה להזמין וילות בדלתון באתר וילה קלאס?
באתר וילה קלאס מציעים לכם את הממשק הנוח ביותר להזמנת וילות. כדאי להזמין את הווילות דרכנו על מנת לחסוך בהוצאות ובשביל ליהנות מראש שקט. אנו נספק לכם פתרון טכנולוגי מתקדם להזמנת הווילות בלחיצת כפתור ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בעיה והתלבטות.