מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 0 וילות בחד נס

וילות בחד נס

הכפר הקהילתי חד נס שוכן על הגדה המזרחית של נהר הירדן ושייך מבחינה מוניציפאלית למועצה האזורית גולן. לשם השוואה, קיבוצים מפורסמים אחרים שנמצאים במרחק נסיעה קצר מהכפר הקהילתי חד נס ושייכים גם הם למועצה האזורי גולן כוללים את אורטל, גשור, מרום גולן ועין זיוון. במקביל, יש מושבים כמו אבני איתן, קשת ושעל ששייכים לאותה מועצה וגם יישובים קהילתיים ובהם חיספין ונמרוד.
על אף האמור לעיל, הכפר הקהילתי חד נס הוא בין הבודדים שמציע את האווירה האינטימית והפסטורלית האמיתית של הגולן. בכפר הזה אפשר להרגיש באופן מיידי את הנוכחות של נהר הירדן והתושבים בו נעימים ומסבירי פנים. חוץ מזה, מי שרוצה לטייל באזור הצפון לא חייב להסתפק בלינה בצימרים כי בכפר הקהילתי חד נס יש גם וילות מפוארות.


כך משתלבות וילות בכפר תיירותי
וילות בחד נס משתלבות באווירה של הכפר ובמקביל מצליחות לשמור על האותנטיות שלו. ראשית, הווילות הוקמו מלכתחילה על ידי תושבי חד נס ולכן מושקע מאמץ בעיצוב שלהן. המאמץ הזה בא לידי ביטוי בבחירת האלמנטים הדקורטיביים עבור הווילות, ביצירת סביבה שנעים לשהות בה גם במהלך חופשה משפחתית עם ילדים וביצירת בידוד ופרטיות לכל אורח.
שנית, וילה בחד נס מתאימה מאוד לשהות בכפר כי היא זולה לעומת בתי המלון. בכפר קהילתי כגון חד נס לא מתפשרים על רמת האירוח והמרוויחים העיקריים מכך הם התיירים. כל מי שמגיע לכפר הקהילתי חד נס מהארץ או מחו"ל יכול למצוא את הווילה שמתאימה לו ולחסוך בהוצאות. החיסכון בהוצאות מתורגם לאחר מכן לבילויים, אטרקציות ופעילויות סביב הכפר חד נס ולכן כולם מרוויחים.


למה להזמין וילות בחד נס באתר וילה קלאס?
אתר וילה קלאס מרכז מידע על סוגים שונים של וילות ברחבי הארץ ובעיקר בצפון. דרך האתר תוכלו גם אתם למצוא את הווילה שמתאימה לכם בכפר הקהילתי חד נס ולראות ממה כולם מתלהבים. עם זאת, אנו מקפידים על מחירים נוחים גם עבור מי שמזמין את הווילה בפעם הראשונה ומעמידים לרשותכם כוח קניה של קבוצה.