מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 1 וילות בחזון

וילות בחזון

המושב חזון שייך למועצה האזורית מרום הגליל והוא שוכן בקצה הצפון-מערבי של הר חזון. המיקום בגליל התחתון הופך את מושב חזון למקום שכדאי לישון בו אם מטיילים באזור הצפון, מה גם שיש בו המון וילות חדשות ופתרונות אירוח כפרי מודרניים. בנוסף, במושב חזון מתגוררים כמה מאות תושבים בלבד והמשמעות מבחינת שוכרי וילות היא יחס אישי ומפנק מהרגע הראשון.
וילות בחזון מתאימות בראש ובראשונה לבעלי משפחות שרוצים לטייל עם הילדים. מהווילות אפשר להגיע בקלות לכל גבולות הגליל התחתון ובהם עמק יזרעאל מדרום, הכנרת ועמק הירדן במזרח וכמובן בקעת בית כרם בצפון או עמק זבולון ומישור עכו במזרח. בנוסף, המיקום הייחודי הופך את מושב חזון למקום שאליו תיירים מחו"ל רוצים להגיע במסגרת טיול בארץ הקודש.
שנית, השכרת וילה בחזון משדרגת את החוויה הרגילה של אירוח כפרי בצימר. במקום להסתפק בצימר סטנדרטי, שוכרי הווילות מקבלים לכמה ימים בית פרטי גדול עם מתקנים צמודים ובהם גינה, חניה או בריכה. את המתקנים ניתן לבחור מראש באמצעות השוואה בין סוגי וילות ולרוב גם אין צורך בחריגה מתוך מסגרת התקציב על מנת ליהנות מהם.


השכרת וילות לאירועים בחזון
סוג אחר לגמרי של פתרונות אירוח כפרי בחזון פונה לאנשים שרוצים לערוך במושב אירועים פרטיים או עסקיים. אירועים פרטיים במושב חזון כוללים חתונות, אירועי בר מצווה ובת מצווה וכמובן ברית מילה ובריתות. לשם השוואה, האירועים העסקיים שנערכים בווילות הם בעיקר אלו שמיועדים לקבוצות גדולות של עובדים, שותפים או מנהלים.
בכל מקרה, השכרת וילה היא פתרון נהדר עבור בעלי אירועים. בעזרת הווילות ניתן לערוך את האירועים בשעות שונות של היום וגם באור שמש מלא. לחילופין, יש כאלה שמנצלים את הבידוד של הווילות כדי לערוך את האירועים עד השעות הקטנות של הלילה.


למה להזמין וילות בחזון באתר וילה קלאס?
אתר וילה קלאס מאפשר לכם לחפש בקלות וילות מפוארות באזור הגליל. בנוסף, לרשותנו מידע עדכני ותמונות של וילות באזורים אחרים בארץ ואנו נעשה הכל כדי לחסוך עבורכם זמן, כסף ואנרגיות.