מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 0 וילות בכפר חנניה

וילות בכפר חנניה

היישוב כפר חנניה הוקם בסוף שנות ה-70 של המאה הקודמת ומאז הפך למרכז תיירות, חקלאות ומורשת. מבחינה מוניציפאלית שייך כפר חנניה למועצה האזורית מרום הגליל ולאחרונה אף קיבל אישורי בנייה נוספים. כתוצאה מכך, רבים מבין אישורי הבנייה נוצלו לצורך בניית וילות מפוארות. וילות אלו משמשות את אוכלוסיית כפר חנניה לצרכי אירוח כפרי וחלקן מרוהטות ומאובזרות ברמה של סוויטות בבתי מלון.
על רקע האמור לעיל אפשר להבין את ההצלחה המפתיעה של וילות בכפר חנניה. הווילות משמשות תיירים מהארץ ומחו"ל, חלקן מתאימות למפיקי אירועים פרטיים ועסקיים ויש גם וילות שמיועדות להפקות סרטים, סדרות ואירועי בידור. כמו כן, הווילות מציעות רמת אירוח גבוהה יותר מאשר בתי מלון אבל המחיר שלהן נמוך ונגיש.


ביקור בכפר חנניה וקפיצה היסטורית
לא רבים יודעים זאת, אך כפר חנניה נקרא על שם יישוב קדום שנושא את אותו שם ומוזכר במשנה. בזמנו היה זה יישוב שנמצא בגבול שבין הגליל התחתון והעליון, מה גם שסמוך אליו נמצא קבר שמיוחס לרבי חנניה בן עקשיא. בנוסף, בחפירות ארכיאולוגיות שנערכו סביב כפר חנניה נמצאו שברי רעפים עם טביעת חותם של כוח צבאי רומאי ששהה באזור.
האלמנטים ההיסטוריים והמיוחדים של כפר חנניה ניכרים בכל פינה ביישוב. הם מהווים מוקד משיכה תיירותי עבור אנשי מקצוע מהתחום, אך בעזרתם ניתן גם ללמוד על כל האזור של המועצה האזורית מרום הגליל ואזור הצפון. למעשה, מי שמחפש פתרון לינה מיוחד באזור הזה צריך להזמין מראש וילה בכפר חנניה וליהנות מכל מה שיש לה להציע.


למה להזמין וילות בכפר חנניה באתר וילה קלאס?
אתר וילה קלאס גאה להזניק קדימה את התחום של התיירות באזור הצפון בכלל ובמועצה האזורית מרום הגליל בפרט. נכון להיום אנו מובילים את הנושא של הזמנת וילות ובאתר האינטרנט שלנו מידע מעודכן על מגוון רחב של מקומות לינה מפוארים. כדאי להזמין דרכנו וילות בשביל לנצל את הניסיון שלנו ועל מנת לחסוך בהוצאות. לבסוף, הזמנת הווילות אפשרית דרכנו גם בהתראה קצרה של הרגע האחרון