מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 1 וילות בלפידות

וילות בלפידות

המושב לפידות נמצא ליד כרמיאל ומעלות תרשיחא ומשתייך למועצה אזורית מעלה יוסף. כמו מושבים אחרים בצפון, גם בלפידות ניתן למצוא שטחי חקלאות, מרעה ויערות ושילוב מרהיב בין נוף מקסים ואיכות חיים גבוהה. יתרה על כך, למושב לפידות יש ערך היסטורי מסוים כי הוא הוקם רק בשנת 1978 אבל השם שלו לקוח מהתנ"ך.
כיום מהווה המושב לפידות אתר תיירות מהמעלה הראשונה. מושב לפידות מתאים לחופשה משפחתית של הורים לילדים, אפשר להגיע אליו עם קבוצת חברים והוא קורץ גם לאנשים ותיירים מחו"ל. במרחק נסיעה קצר ניתן להגיע לכל האטרקציות השוות של אזור הצפון והמושב לפידות גם ערוך לתנאי אקלים של גשם ושלג בחורף.
עם זאת, השאלה המעניינת היא איפה לנים כאשר מעוניינים לטייל באזור הצפון בכלל ובמושב לפידות בפרט. התשובה לכך פשוטה מכפי שנהוג לחשוב כי מתברר שאת כל היתרונות ניתן לרכז בתוך וילות.


מה כדאי לדעת על וילות?
וילות בלפידות הן בדיוק מה שבעלי משפחות, בני זוג או תיירים מחו"ל צריכים בשביל לטייל באזור הצפון. הווילות זולות יותר לעומת בתי המלון והן מאובזרות ברמה לא פחות גבוהה מאשר סוויטות. כל וילה מתוחזקת על ידי אנשי מקצוע, מרוהטת באופן מלא וכוללת נגישות גבוהה ופרטיות. בעזרת הווילות אפשר לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על איכות הלינה וניתן גם להזמין קבוצות חברים לאירועים פרטיים.
מלבד אירועים פרטיים, כדאי לדעת שחלק מהווילות שנמצאות במושב לפידות מתאימות גם לחברות ועסקים. האירועים העסקיים שאפשר לערוך בווילה כוללים בין היתר הרמת כוסית, הכשרות, סדנאות, ימי כיף ועוד. בווילות עצמן יש את תשתית החשמל המתאימה להפקת אירועים עסקיים ואין מישהו שנשאר אדיש לאקסקלוסיביות שלהן.


למה להזמין וילות בלפידות באתר וילה קלאס?
אנחנו באתר וילה קלאס גאים להציג את היתרונות של מושב לפידות גם עבור תושבי המרכז והדרום. האינטרס שלנו הוא לסייע לכם למצוא את הווילה המושלמת גם בהתראה קצרה ולחסוך בהוצאות. יש לנו ניסיון משמעותי בהתאמת פתרונות לינה לצרכי הלקוחות ובעזרתנו תוכלו להשוות בין וילות לפי מחירים ותמונות.