מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 1 וילות במעונה

וילות במעונה

המושב החקלאי מעונה נמצא בגליל המערבי ומזוהה בין היתר גם עם תיירות פנים וחוץ. בראש ובראשונה, היישוב מדורג בדירוג חברתי-כלכלי גבוה לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ולכן יש בו גם המון וילות. חלק גדול מהווילות מנוצל לצרכי השכרה ומשמש פתרון לינה עבור בעלי משפחות, הורים לילדים, זוגות צעירים וגם תיירים מחו"ל. קהלי היעד נהנים מאוד מהיתרונות של וילות במעונה ויש כאלה שנותנים להן עדיפות על פני האלטרנטיבה של חדרי מלון.
שנית, המושב החקלאי מעונה קרוב לכל נקודות העניין והאתרים באזור הצפון. המשמעות בפועל היא שאפשר לשכור וילה במושב ולצאת ממנה לטיולי כוכב. זה מתאים מאוד למי שרוצה לראות את שמורות הטבע של הגליל המערבי בלי לישון בשטח, או למי שמעוניין להפתיע את הילדים עם טיולי ג'יפים וסוסים על רקע נוף עוצר נשימה.


מה עושים במהלך חופשה במעונה?
חופשה במעונה מאפשרת למבוגרים וצעירים כאחד ליהנות משהות ביישוב מושקע. מעבר לכך, בתחומי המושב ניתן למצוא את הבריכה האנגלית שהוקמה עוד בתקופת המנדט הבריטי כדי לספק מי שתייה לשוטרים במקום, ואת מערכת הנטיפים שנמצאת בין מעונה לבין מושב עין יעקב. חוץ מזה, האתרים השונים שליד מושב מעונה גם מסומנים במפות לסימון שבילים ובמהלך חופשה אפשר להכיר אותם מקרוב.
עוד דרך להפיק את מרב התועלת מהיתרונות של חופשה במעונה היא לבחור וילות מאובזרות, גדולות ומפנקות. אלו בדרך כלל יהיו וילות עם בריכה ויש המון מקומות עם ג'קוזי והוט טאב. השכרת וילות מן הסוג הזה מאפשרת לבלות את החופשה עם הילדים והמשפחה בלבד, בלי להתרחק וללא צורך בהוצאות נוספות על פעילויות.
לבסוף, כדאי להזכיר את האופציה של השכרת וילה במעונה לטובת הפקת אירועים. במושב מעונה נערכים המון אירועים פרטיים ועסקיים ובזכות הווילות שיש בו הם גם הופכים להיות אטרקטיביים יותר עבור המוזמנים והאורחים.


למה להזמין וילות במעונה באתר וילה קלאס?
אתר וילה קלאס גאה לסייע להצלחה התיירות של מושב מעונה. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות ממגוון רחב של וילות ומתחייבים למחיר נמוך ומשתלם