מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 1 וילות בספסופה

וילות בספסופה

המושב ספסופה, שנקרא גם כפר חושן, שייך למועצה האזורית מרום הגליל והוא נמצא במרחק של 4 ק"מ בלבד ממושב מירון. התושבים בספסופה עוסקים כיום בעיקר בענפי חקלאות ותיירות, אך לא רבים זוכרים שלאורך השנים התחלפה בו האוכלוסייה. כך לדוגמא הוקם מושב ספסופה על ידי עולים מבולגריה, לאחר מכן התגוררו בו עולים מתימן ועם הזמן החלו גם עולים ממרוקו ומתוניס להתיישב בו. התוצאה היא מושב מיוחד מאוד שמעניק גם תנאים מעולים לחופשה ואירוח כפרי.
הדרך הנכונה לנצל את המיקום האטרקטיבי והאופי הייחודי של מושב ספסופה היא לשכור וילות. באמצעות וילות ניתן להתחבר לאופי של המושב ולראות מקרוב את כל נקודות התצפית, שמורות הטבע, הנחלים והאתרים המעניינים של האזור. חוץ מזה, השכרת וילות בספסופה משתלמת מבחינה כלכלית. הווילות זולות יותר מאשר חדרים של בתי מלון והן מאובזרות ברמה של סוויטות מפוארות.


החופשה הבאה בספסופה
מושב ספסופה מעניק תנאים מעולים לחובבי אווירה כפרית ואירוח אישי. במושב אפשר למצוא סוגים שונים של וילות בטווח מחירים רחב וניתן גם לתאם שירותים מיוחדים כגון הזמנת עיסוי, ארוחות ועוד. המושב שוכן במרחק נסיעה קצר מערי הצפון הגדולות והוא נגיש מרכב פרטי ובתחבורה ציבורית. כל אלו מדגישים את היתרונות של וילה בספסופה גם עבור תיירים ולמעשה שמים את המושב על המפה.
החופשה הבאה בספסופה יכולה להשתדרג משמעותית בזכות האפשרות של השכרת וילות. בניגוד לבתי מלון שדורשים התחייבות מסוימת ומחירים גבוהים, השכרת הווילות מעניקה עצמאות מלאה לתיירים. בנוסף, הווילות הן הפתרון היחיד עבור מי שרוצה להגיע לספסופה יחד עם קבוצה של חברים ובני משפחה. הווילות עומדות לרשות המזמינים גם בהתראה קצרה ודרך אתר וילה קלאס ניתן להשיג עבורן תנאים מיוחדים.


למה להזמין וילות בספסופה באתר וילה קלאס?
כדאי להזמין וילות לאירוח, למסיבות ולאירועים דרך אתר וילה קלאס בשביל לנצל כוח קנייה גדול ולחסוך בהוצאות. אנו אחראיים להביא אליכם את המידע העדכני ביותר על וילות באזור הצפון ומתחייבים למחיר משתלם – ולכם רק נותר לבחור את הווילה שמתאימה לכם