מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 0 וילות בצוריאל

וילות בצוריאל

המושב צוריאל נמצא בגליל העליון ליד מעלות-תרשיחא וגם בו אפשר לראות גידול משמעותי במספר האנשים שעוסקים בתחום של אירוח כפרי. אם בעבר אירוח כפרי היה נחלתן של רשתות בתי המלון בלבד, הרי שכיום תושבי צוריאל משתלבים בו בקלות וביעילות. הסיבה לכך קשורה להיצע הרחב יחסית של וילות במושב וליתרונות שלהן על פני פתרונות הלינה המסורתיים.
וילה מספקת לתיירים מהארץ ומחו"ל את תנאי הבסיס האידיאליים עבור ביקור באזור הגליל העליון. במקום לשלם ביוקר ולהתפשר על איכות החדר של בית המלון, אפשר לשכור וילות בהתאמה אישית וליהנות מאבזור וריהוט ברמה הגבוהה ביותר. חוץ מזה, הווילות מתוחזקות על ידי תושבי צוריאל וניתן ליצור אתם קשר מיידי בכל מקרה של בעיה או תקלה. יחס אישי כזה לא קיים בבתי המלון באזור הצפון אך עם השכרת וילות הוא כבר כלול במחיר.
שנית, וילה בצוריאל מאפשרת לבני משפחה לבלות אחד עם השני זמן איכות משותף. בניגוד לבתי מלון שבהם לא ניתן לשכור חדרים גדולים בלי לשלם ביוקר, רוב הווילות שקיימות במושב צוריאל ערוכות מלכתחילה למשפחות או לקבוצות. המשמעות בפועל היא שניתן לשכור את הווילות גם בהתראה קצרה ולאחר מכן לצאת מהן לטיולים באזור הגליל העליון והצפון.


השכרת וילות לאירועים
ההצלחה של וילות בצוריאל בהקשר של אירוח כפרי מעודדת את התושבים להציע אותן להשכרה גם לטובת אירועים. כאן הדגש הוא על שימוש בווילות לאירועים פרטיים כגון חתונות, ברית מילה ובר מצווה – או לאירועים עסקיים כמו ימי גיבוש, סדנאות ניהול, ימי כיף לעובדים וכן הלאה. בכל מקרה, הווילות ערוכות היטב לאירועים עסקיים ופרטיים ובעזרתן ניתן להשאיר רושם בלתי נשכח על קהל היעד.


למה להזמין וילות בצוריאל באתר וילה קלאס?
תושבי צוריאל מוזמנים כבר עכשיו לפרסם את הווילות שלהם באתר וילה קלאס. במקביל, אנו מציעים גם לאנשים שמחפשים וילות להשתמש באתר כדי לראות תמונות ולבצע השוואת מחירים. נשמח לסייע לכם בתחום של אירוח כפרי ולצרף אתכם למשפחת הלקוחות המרוצים עם אתר אינטרנט נגיש, מאובטח, מתקדם וכמובן נוח.