מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 1 וילות בשדה יצחק

וילות בשדה יצחק

המושב שדה יצחק נמצא במזרח השרון ובמקור הוא הוקם על אדמות שעליהן ישב קיבוץ להבות חביבה. מאז שינה את מקומו קיבוץ להבות חביבה כ-3 ק"מ מזרחה, בעוד במושב שדה יצחק החלו להתמקד בתחום של תיירות ואירוח כפרי. התמקדות זו בתחום התיירות הייתה סוג של חידוש עד לפני כמה שנים וכיום היא נתפסת כמובנת מאליה לאור היתרונות והתכונות המיוחדות של שדה יצחק.
במושב שדה יצחק יש תנאים מושלמים לחופשה משפחתית עם הילדים. תנאי האקלים בשדה יצחק נוחים מאוד, אפשר להגיע אליו לכל אורך השנה כדי לצאת לטיולים ברגל או עם אופניים והוא נמצא במרחק נסיעה קצר מצירי תחבורה מרכזיים ולכן נגיש עבור בעלי רכבים פרטיים. חוץ מזה, העלויות של חופשה בשדה יצחק זולות בעשרות אחוזים לעומת ערים אחרות במחוז חיפה והמועצה האזורית מנשה מפעילה אירועים שמעודדים את תיירות הפנים והחוץ.


איפה ישנים במושב שדה יצחק?
מלבד התכונות הבסיסיות של שדה יצחק כמוקד משיכה תיירותי, צריך להכיר גם את הערך המוסף שהוא מציע מבחינת מקומות לינה. כיום לא חייבים להסתפק בבתי מלון רגילים או בצימרים משעממים ואפשר לישון בתוך וילות מפוארות. וילות בשדה יצחק הן הפתרון המועדף על בעלי משפחות עם ילדים, הן מתאימות גם לזוגות צעירים בחופשה ורומנטית ורבות מהן זוכות לביקוש מצד תיירים מחו"ל.
וילה בשדה יצחק מאפשרת לכל אורח להרגיש מקרוב את האווירה הפסטורלית של המועצה האזורית מנשה. בתוך כך, יש כאלה שבוחרים לישון בווילה כדי להתקרב לשמורות הטבע אבל לישון בתנאים נוחים יותר ורבים גם מנצלים את השקט של שדה יצחק על מנת לבלות עם המשפחה המורחבת ועם קבוצות חברים.


למה להזמין וילות בשדה יצחק באתר וילה קלאס?
אתר וילה קלאס נותן מענה מקיף לכל מי שרוצה להזמין וילות ולא יודע מאיפה להתחיל. אצלנו יש וילות מיוחדות לחופשות ונופש, וילות לאירועים וגם וילות לבעלי עסקים שרוצים להפיק ימי גיבוש וכיף לעובדים שלהם. יש לכם דרישה מיוחדת לגבי שדה יצחק? אצלנו באתר תקבלו מחיר נוח ומפתיע.