מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

נמצאו: 2 וילות בשתולה

וילות בשתולה

המושב שתולה נמצא באזור הצפון ועל גבי שטח ששייך למועצה האזורית מעלה יוסף. כמו יישובים אחרים באזור, גם במושב שתולה נהנים כיום מהאפשרות להציע פתרונות אירוח כפרי לקהל יעד מגוון. אחד הפתרונות שזוכים להצלחה המרשימה ביותר במושב ובכלל הוא לינה בווילות ומתברר שיש ביקוש גם מצד תיירים מחו"ל.
וילות בשתולה הן בדיוק מה שתיירים מהארץ ומהעולם מצפים לקבל כאשר הם מתאמים לעצמם פתרונות לינה באזור הגליל המערבי. ראשית, הווילות עצמן מעניקות תחושה פרטית ואינטימית יותר מאשר בתי מלון. כל תייר שמגיע לאזור הגליל המערבי וישן בווילה מרגיש בבית כבר מהרגע הראשון וזה משפיע לטובה על החופשה כולה.
שנית, וילה בשתולה מושכרת כיום במחירים נמוכים משמעותית בהשוואה לשאר בתי המלון של אזור הצפון בכלל והגליל המערבי בפרט. מלבד העובדה שאין מלכתחילה הרבה בתי מלון מפוארים באזור, גם אלו שכבר קיימים גובים מחיר יקר. האלטרנטיבה בהקשר הזה היא לתת עדיפות ליתרונות של וילות מפוארות ויש כאלה שמנצלים אותן גם להפקת אירועים פרטיים ועסקיים.


אירועים בשתולה ובגליל המערבי
אירועים פרטיים בשתולה נערכים בווילות בגלל המיקום הייחודי של המושב והקרבה שלו לאזור הצפון. האירועים הכי מתאימים לשתולה הם אלו שאליהם מגיעים בני משפחה וחברים קרובים, כמו למשל חתונה, ברית מילה או בר מצווה. לחילופין, יש גם אנשים פרטיים שמנצלים את המרחק של שתולה מהמרכז בשביל להזמין חברים ומשפחה למסיבות יום הולדת, מסיבות רווקים ורווקות ומסיבות אירוסין סולידיות.
לשם השוואה, אירועים עסקיים נערכים בשתולה בעיקר על מנת להרשים את קהל היעד. הרושם הראשוני שמקבלים מוזמנים ואורחים שמגיעים לשתולה לא דומה לרושם הראשוני בווילות באזורים אחרים בארץ. לפיכך, רשימת האירועים העסקיים שניתן לערוך בווילות שנמצאות במושב שתולה נעה בין ימי גיבוש לעובדים ועד סדנאות למנהלים בכירים.


למה להזמין וילות בשתולה באתר וילה קלאס?
אתר וילה קלאס מרכז תחת קורת גג אחת פרטים ותמונות על וילות בפריסה ארצית. ההתמחות שלנו היא בווילות לאירועים או לחופשות – ומבחינתכם המשמעות היא חיסכון עצום בזמן ואפשרות לשמור על התקציב.